• #
  • #
  • #
Çizgi İnşaat Mimarlık

ÇİZGİ MİMARLIK İNŞAAT, çözüm üreten yaklaşımları, çağdaş estetik anlayışı ve kalitesi ile, inşaat sektöründe her geçen gün daha da büyüyerek sizlere hizmet verebilmenin mutluluğunu yaşamaktadır.

KONUT İNŞAAT
Çizgi Mimarlık inşaat yurt içi ve birçok tecrübesi uygulama bilgisi yeni dönem kalite anlayışı ve en önemlisi de profesyonel kadrolarıyla iş ahlakı ve disipliniyle iç ve dış mekan tasarımlarında ve uygulamalarında, global mimaride açık çağdaş bir dönüşüm adıdır. Özel mimari ve projelendirme çalışmalarıyla dekorasyonda özgünlüğü kalite güvenirliği referanslarıyla özdeşleştirir. Çizgi Mimarlık İnşaat  bütün birimleriyle inşaattan dekorasyona giden süreçlerde ülke mimari ve sanayisine hizmet veren çalışan bir ekiptir.

PREFABRİK YAPILAR
Çizgi Mimarlık İnşaat projelendirilmiş yapılardan, kendi uzman kadrosunun projelendirdiği her türlü uygulamalara kadar, anahtar teslimi iş yapma ekipmanı ve becerisine sahiptir. Dünyadaki prefabrike yapı elemanları teknolojisindeki gelişmeleri yakından takip eden Çizgi inşaat özellikli yapılarda kendi geliştirdiği yöntem ve uygulamalarla da kullanıcıların her türlü problemine, kalitesinden ödün vermeden çözüm üretme özelliği ile, her ihtiyaca cevap verecek  yapılar üretmektedir.

PEYZAJ DÜZENLEME İŞLERİ
Çok yönlü çalışma alanları ile farklı konseptlerdeki peyzaj düzenlemelerinde ve bahçe inşaatında ihtiyaç duyulan tüm imalatlar bünyemizde yer almaktadır. Peyzaj düzenleme kapsamına giren tüm çalışmalar ve ürünler ile ilgili teknik danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetlerimiz dört mevsim renk dönüşümünün yaşanacağı bitkisel kompozisyonlar oluşturmak amacıyla tasarlanan bitkilendirme projeleri peyzaj mimarlarımız tarafından çizilmekte ve profesyonel kadromuz tarafından uygulanmaktadır.

Haberler

BEY METAL
07.03. 2010  BEY METAL FABRİKA İNŞAATI ŞANTİYEMİZ KURULDU
08.03. 2010  BEY METAL FABRİKA İNŞAATI HAFRİYATI YAPILDI
-----------------------------------------