Özmen Grup Olarak;

1997 yılında 20 m2 alana kurulmuş olup tek bir araçla bu yolculuğa başlayıp, kurulduğu tarihten itibaren düzenli, özverili, güvenli ve dürüst çalışmaları ile yolunda emin adımlarla ilerleyerek zamanla kurulus, resmi kurum personeli ve öğrenci servis taşımacılığını üstlenmiş olup bunları halen başarı ile sürdürmektedir.

Geçen zaman içerisinde araç sayısını çoğaltarak kara yolları kanun yönetmeliğine uygun araçları, tecrübeli dürüst ve saygılı yöneticileri, deneyimli personeli ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

İzmir gibi metropol bir şehirde araç sayısının giderek artması teknik altyapı yetersizliği vb. nedenlerle her geçen gün yoğunlaşan trafik çilesinden sizleri en konforlu, sakin şekilde ve zamanında ulaştırmaktadır .

Tüm sorumluluğunun bilincinde olan Özmen Grup iş kanunu, kara yolları taşıma kanunu, servis araçları hizmet yönetmeliğindeki şartlara harfiyen uymakla birlikte zaman kaybı yaşanmaksızın ve trafik çilesinden en az şekilde kurtularak zamanında evlerinize veya iş yerlerinize ulaşımı sağlar.

Tüm Servis Şoförlerimiz

 1. Sorumluluk sahibi
 2. Trafik kurallarına riayet eden
 3. İş deneyimlerinin zirvesinde
 4. Tüm ticari taşıt belgesine sahip
 5. En az 5 yıl iş deneyimli
 6. Kılık kıyafetlerine önem veren
 7. Disiplinli arkadaşlardır.

Tüm Servis Araçlarımız

 1. 0-5 yaş arasındadır.
 2. Periyodik bakımları zamanında ve düzenli olarak yapılmaktadır.
 3. İç ve dış temizliğine önem verilen
 4. Konforlu ısıtma soğutma sistemi kusursuz çalışan
 5. Trafik, Kasko, İhtiyari, mali mesuliyet sigortası ve koltuk sigortaları yapılmış araçlardır.